Až po uši v extáze

Autor: Lenka Kahabková | 27.9.2012 o 14:45 | (upravené 28.9.2012 o 14:31) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  528x

Sex je na pohľad tá najprirodzenejšia vec na svete . Dvaja ľudia sa spoznajú , zamilujú sa do seba ( alebo radšej nie )jeden krok nasleduje ďalší a zem sa čo nevidieť otriasa . Pravdepodobne však len trošku pre ňu a veľmi pre neho a stále len na krátko . Väčšine mužov a žien na celom svete to však nestačí . Každá štvrtá žena má skúsenosť s nejakou formou sexuálnej traumy a 80% žien nieje schopných dosiahnuť orgazmus bez dráždenia klitorisu alebo nezažijú ten pocit vôbec . Zvyšných 20% sú ženy ktoré to dokážu alebo tvrdo makali aby to nakoniec zvládli , ale čo s tými ktoré bez toho nevedia vlastne existovať? Kam sa radia ženy , ktoré sú sexom posadnuté ? Ženy ktoré sú promiskuitné , nymfomanky , erotomanky , driády , morské panny a mnohé ďalšie názvy ktoré im boli udelené

Tak trošku z histórie .. Každý z nás vie čo to nymfománia je , alebo aspoň čo predstavuje , väčšina z nás si predstaví ženu posadnutú touto chorobou ktorá trpí tým čo mi ostatný berieme ako potešenie . Tieto dámy prezývané nymfy čo z gréckeho slova nymfai znamená dievčina-nevesta, boli kedysi v gréckej a rímskej mytológií smrteľné , nižšie bohyne , ochrankyne miest ktoré obývali . Okrem toho že boli smrteľné, boli dlhovekými a večne mladými bytosťami považovanými za dcéry Dia.

Promiskuitná žena , Nymfomanka , Erotomanka , to všetko sú dosť podobné ale aj tak stále rozdielne pomenovania .

Promiskuitná žena
Viem že chlapi ma chcú len do postele a to sa mi páči , ale bolí ma to , predovšetkým som žena . Nedokážem sa ovládať , potrebujem sex , vidím chlapa a chcem ho .. ale nikto to nechápe, ľudom pripadám divná . Idem aj s tým ktorý ma vôbec nepriťahuje. Viem že nie som ako iné ženy ale bojím sa že raz mi niekto ublíži . Mám strach že nie som normálna ..

Dosť často strieda svojich partnerov a to z rôznych dôvodov . Niektoré majú trvalí vzťah no napriek tomu je to práve rutina ktorá ich núti hľadať niečo nové ,len tak zahnúť , alebo vyskúšať sex na jednu noc ale hlavne s niekým iným . Často potom mávajú výčitky svedomia , niektoré sa aj priznajú alebo len sami seba presvedčia o tom že už nikdy .. ale naozaj nikdy to nespravia . No nič netrvá večne. Nemusí to byť práve samotný sex ktorý tieto dámy vyhľadávajú. Niektoré to robia zo zvedavosti , že zas objavia niečo iné , nové doposiaľ nepoznané baví ich to a niekto sa odváži to nazvať aj športom . Pre mužov je hlavne takéto správanie nepredstaviteľné , žena ktorá sa im hrabe v kapuste .. Áno promiskuitu si vymysleli muži aby sa ženy cítili previnilo keď prekročia isté hranice či pravidlá . Predsa nie je normálne keď sa žena takto správa , ale keď sa tak správa muž je všetko v poriadku. Patrí to k ich povahe alebo majú to v génoch to sú načatejšie vyjadrenia na ich obhajobu .

Nymfománia
Zvláštna forma ako uvolniť energiu , vytvára sa túžba komunikovať telom . Vrodená zvedavosť poznávať prostredníctvom dotykov , bozkov , pohladení na svojej koži . Spoznávať cez svoje telo . Je to spojenie vašej energie a energie iného človeka ktorá vás unáša a spája s vesmírom .

Takto krásne by sa dal definovať sex . To čo niektorým môže pripadať ako najužasnutejší dar , inému naopak pripadá skôr ako hrozný trest . Nevedia sa totiž nabažiť sexu , svoj veľký apetít neuspokoja ani rannou rýchlovečkou ani večerným milovaním pri sviečkach . No napriek tomu že im prischla rola večne nadržaných samičiek . Mnohé z nich nikdy neokúsili chuť orgazmu . Nymfy ako ich väčšinou nazývame sú popritom na pohľad celkom normálne ženy . Živia rodinu , vysedávajú s kamarátkami na kávičkách , majú svoje koníčky . No niečo na nich predsa normálne nie je . Hovoria sa o nich mnohé polopravdy , či dokonca legendy o tom aké sú nenásytné, že sa nedokážu ukojiť , nehľadia ani na miesto či čas a idú aj s tým ktorý ich vôbec nepriťahuje. Kašlú na zdĺhavú predohru , a netreba ich ani podplácať darčekmi či pozívať na drahú večeru .

Na prvý pohľad by si nejeden chlap povedal však toto je ,,ideálna žena,, , žiadne migrény či predstieranie únavy a následné zaspanie v tom najlepšom . To sú však len fantázie. Nymfománia sa v odbornej terminológií opisuje ako nadmerná sexuálna túžba ženy , nymphé čo v preklade znamená (mladá žena) a mánia čo predstavuje (bláznivo až nadmerne túžiť , či prahnúť po niečom) . Ale čo je nadmerné ? .. Odborníci sa zhodujú že kým svojou mániou neobmedzujete okolie a navyše vám prináša uspokojenie , ktoré vám len pomáha úspešne zvládať život , je všetko v poriadku. Problém ale nastáva vtedy keď vás sex začne doslova ovládať. Nedokážete sa sústrediť na nič iné . Pri pohľade na pekného muža sa nedokážete ubrániť svojím predstavám . Väčšina vašich myšlienok má práve sexuálny podtón a pokiaľ ide o sex nič v danom momente nie je dôležitejšie .

V čom je teda rozdiel medzi nymfomankou a promiskuitnou ženou ? Zatiaľ čo nymfomanky prahnú po sexe  promiskuitné ženy po mužoch . Nymfomanky nemajú problém udržiavať vzťah a nehrnú sa hneď za ďalším , naopak to muži majú problém udržať ich tempo , nie nadarmo sa vraví že všetkého veľa škodí a tak väčšinou zostávajú po nejakom čase samé a opustené a keďže sex je ich drogou musia si nájsť svojho dílera . Zatiaľ čo promiskuitným ženám samota vyhovuje. Partnerov buď majú a podvádzajú alebo nemajú ale vždy si niekoho nájdu . No zo žiadnym ostať nechcú lebo ich aj tak za krátko omrzí a to je pre nich nepredstaviteľné .

Erotománia
Keby sa ľudia viacej milovali a menej rozprávali , svet by bol omnoho krajší a jednoduchší .. Energia môjho orgazmu je mojou súčasťou je to ako hviezdna cesta ktorá unáša do nekonečne ..

Erotománia je posadnutosť všetkým s čím sa sex spája . Erotika je stredobodom pozornosti . Či už ide o sledovanie porna , alebo neustálim uspokojovaním či už s partnerom alebo masturbáciou . Väčšia týchto žien partnera nepotrebuje , vystačia si aj sami ale ak náhodu sa nikto pritrafí tak určite nepohrdnú . Bývajú to často veľmi skúsené ženy . Nie však preto že v ich živote bolo veľa príležitostí sa priučiť , ale hlavne kvôli tomu ako dokonale poznajú svoje telo dopodrobna . A taktiež sa zaujímajú aj o opačné pohlavie . Ich závislosťou je v prvom rade orgazmus . Nebránia sa žiadnym praktikám a v sex-shopoch sú častejšie ako v potravinách . Erotománia je aj tak stále považovaná len za jemnejší typ sexuálnej choroby oproti nymfománií či promiskuite .

Aj keď tieto tri druhy žien sú v podstate odlišné , jednu vec majú stále spoločnú všetko sú to psychické poruchy a choroby ktoré treba bezpodmienečne liečiť . Hlavnými príčinami sú prevažne emocionálne poruchy ako nízke sebavedomie , ťažké zvládanie stresu či dokonca sexuálne obťažovanie a zneužívanie . Celkové zbavenie sa sexuálnej závislosti si vyžaduje poriadne dlhú abstinenciu. Niekdy sa to počíta až na roky , kým je žena schopná zaradiť sa zase späť medzi tie normálne a zdravé ženy . V každom prípade tieto choroby smrteľné niesu , ale bohužiaľ ženy práve kvôli tejto chorobe zostávajú príliš často samé a emocionálne vyprahnuté . To ich vedie k totálnemu zúfalstvu a niekedy ich to doháňa až k samovražde. Rozhodne netreba podceňovať ani jeden z príznakov. Všetky tieto druhy sexuálnych chorôb sa nevyliečia sami od seba . Preto ak máte čo i len najmenšie pochybnosti o vašich túžbach či túžbach niekoho vo vašom okolí , vyhľadajte lekára alebo o tom aspoň hovorte s dotyčnou osobou .

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Kupujúci Japonec? Neexistuje, tvrdia stánkari z vianočných trhov

Strávili sme jeden deň so stánkarmi, aby sme zistili ako vidia návštevníkov spoza svojich pultov.

EKONOMIKA

Deti boháčov majú vlastnú sieť, stojí za ňou Slovák

Byť bohatým je nuda, keď vás nikto nevidí.


Už ste čítali?